Programlar

 


Tüm insanların doğuştan ve genetik olarak 160 yıl yaşama potansiyeli var ve bunun da ötesinde bu süreyi doğru yaşam koşulları ile artırmak olasıdır. Bu, tüm bilim çevrelerinin üzerinde tartışmasız mutabık olduğu bir konu. Tabii bunun tam aksi de geçerli ve bedenimizi kötü yaşam koşullarına maruz bırakarak doğal yaşam süresini azaltmak da aynı şekilde mümkündür. Diğer bir deyişle yaşam süremizin uzunluğu bize bağlı.

Bu nedenle, gençleşme, yenilenme ve uzun yaşam için Infinity Regenerative Clinic Sağlık Yönetimi Sistemi kapsamında uygulanan;Yöntemleriye genç kalmanız, uzun yaşamanız, sağlığınız ve güzelliğiniz; çok yönlü, kapsamlı ve bütünsel bir yaklaşımla ele alınır. Gelin bu programları birlikte kısaca inceleyelim.

IRC Exclusive Health Care Programs; uzun yıllar bedende birikmiş, metabolizmanın normal çalışmasını etkileyen ve hastalıkları tetikleyen toksik kalıntılardan arınmayla başlar. Bu ilk aşamadır. Bedenin tüm organları her birine özel ayrı detoks kürleriyle arındırılır ve normal fonksiyonlarını geri kazanmaları sağlanır. Eş zamanlı olarak hastalıklarla mücadelede yetersiz kalan bağışıklık sisteminin yeniden yapılandırılmasına destek olmak için, vitamin ve mineral takviyesi yapılır. Bu yaklaşımda, kronik hastalıklara neden olan asıl faktörlerin içten ve dıştan uygulanan yöntemlerle sonlandırılması esastır. Infinity Regenerative Clinic tarafından geliştirilmiş farklı kürlerin disiplinli ve kulanım talimatlarına uygun ve kesintisiz kullanılması ile hastalıkların oluşumuna yol açan sorunlar giderilir.

IRC Exclusive Health Care Programs; sadece hastalıktan kaynaklanan olumsuz sonuçlarla değil hastalığın oluşum nedenleriyle de savaşır. Infinity Regenerative Clinic’de uygulanan yöntemler, bireyi rahatlatan ve sosyal yaşamını normalleştiren ilk etkilerini kısa sürede gösterir. Ancak hastalıkların sona erdirilebilmesi, sürecin sonuna kadar devam edilmesi gereken farklı uygulamaların kombinasyonu ile gerçekleşir. Tedavi sürecine sonuna kadar bağlı kalınmalıdır. Bu, ilgili hastalığın nedenlerinin ortadan kaldırılması ve tekrar geri gelmemesi bakımından çok önemlidir. IRC Exclusive Health Care Programs kapsamında uygulanan tüm kürler; yalnızca hastalığın nedenlerini ortadan kaldırmakla kalmaz, bağışıklık sisteminizi diğer tüm hastalıklara karşı da güçlendirir, bedeninizi gençleştirir, yaşam kalitenizi ve süresini artırır.

Beden Yenileme Programı

Beden Yenileme Programı

 

...

 

Programa Git
Gençleşme & Yaşam Uzatma

Gençleşme & Yaşam Uzatma

Özel Sağlık Programı

Özel Sağlık Programı

 

IRC Exclusive Health Care Programs / IRC Özel Sağlık Programları, uzun süreli kronik rahatsızlıkların sona erdiri...

 

Programa Git
Bağımlılık Sonlandırma Programı

Bağımlılık Sonlandırma Programı

Infinity Wellness Clinic’de başarıyla uyguladığımız IRC Addiction Treatment via Bioresonance / IRC...

 

Programa Git

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ