Özel Sağlık Programı

Bize Ulaşın

+90 212 356 09 06

E-Bülten

 

IRC Exclusive Health Care Programs / IRC Özel Sağlık Programları, uzun süreli kronik rahatsızlıkların sona erdirilmesine yönelik olarak geliştirilmiştir.
IRC Exclusive Health Care Programs / IRC Özel Sağlık Programları, uzun yıllar bedende birikmiş, metabolizmanın normal çalışmasını etkileyen, hastalığı tetikleyen toksik kalıntılardan arınmayla başlar. Bu ilk aşamadır. Bedenin tüm organları her birine özel ayrı detoks kürleriyle arındırılır ve normal fonksiyonlarını geri kazanmaları sağlanır.

Buna eş zamanlı olarak hastalıkla mücadelede yetersiz kalan bağışıklık sisteminin yeniden yapılandırılmasına destek olmak için, yetersiz kalan vitamin ve minerallerin destek olarak takviye edilmesi sağlanır.

Bu kronik hastalıkların içten ve dıştan uygulanan yöntemlerle sonlandırılması esastır. Infinity Regenerative Clinic tarafından geliştirilmiş farklı kürlerin disiplinli ve kulanım talimatlarına uygun ve kesintisiz kullanılması ile hastalığın oluşumuna yol açan tüm yapısal sorunlar giderilir. IRC Exclusive Health Care Programs / IRC Özel Sağlık Programları, sadece hastalıktan kaynaklanan olumsuz sonuçlarla değil hastalığın oluşum nedenleriyle de savaşır.

Infinity Regenerative Clinic’de uygulanan yöntemlerle bireyi rahatlatan ve sosyal yaşamını normalleştiren ilk etkilerini kısa sürede gösterir. Ancak bununla birlikte hastalığın kesin olarak ortadan kaldırılması, sürecin sonuna değin devam edilmesini gerektiren farklı uygulamaların kombinasyonu ile gerçekleşir. Tedavi sürecine sonuna kadar bağlı kalınmalıdır. Bu ilgili hastalığın sonsuza kadar giderilmesi ve tekrar geri gelmemesi bakımından çok önemlidir.

IRC Exclusive Health Care Programs / IRC Özel Sağlık Programları kapsamında uygulanan tüm kürlerle bağışıklık sistemi yalnızca hastalığı sonsuza kadar yenmekle kalmaz, diğer tüm hastalıklara karşı da güçlenir, bedeniniz gençleşir, yaşam kalitesi artar ve yaşam süresi uzar.

 

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ