Bağımlılık Sonlandırma Programı

Bize Ulaşın

+90 212 356 09 06

E-Bülten

Infinity Wellness Clinic’de başarıyla uyguladığımız IRC Addiction Treatment via Bioresonance / IRC Bioresonans Bağımlılık Sonlandırma Programları,

Sigara Bağımlılığı Sonlandırma,
Alkol Bağımlılığı Sonlandırma,
Madde Bağımlılığı Sonlandırma,

Programlarını kapsar.

IRC Addiction Treatment  Programs; doğal ve sağlıklı bir sekilde zararlı alışkanlıklardan kurtulmanızı hedefler. Akciğerler, kalp ve beyin başta olmak üzere organizmanın tüm organ, doku ve hücrelerine olumsuz etki eden bu bağımlılıkları  terk  ettiğinizde,  bedeniniz  doğal işlevlerini ve canlılığını çok kısa bir sürede yeniden kazanır.

Bedeniniz farklı dalga boylarında elektromanyetik frekanslar yayar. Hücrelerin, dokuların ve organların kendilerine özgü frekansları vardır ve bunlar bedeninizin genel frekans spektrumunu belirler. Biorezonans terapisinde bedenin frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar ters çevirilerek beden üzerindeki etkileri değiştirilir. Özellikle çeşitli bağımlılık tedavilerinde kullanılan biorezonansın etki alanı oldukça geniştir. Tamamen enerji odaklı olan biorezonans terapisinde kimyasal ilaç kullanılmaz.

IRC Addiction Treatment  Programs kapsamında, Biorezonans ile her konuğun kendisine has bağımlılık profili hakkında bilgi toplanır ve bireye özel belirlenen frekans dalgalarıyla tedavi uygulanır. Biorezonans hiçbir ağrı ya da acıya sebebiyet vermeden bedeni rahatlatır ve bağımlılığın izlerini siler. Fiziksel bağımlılığı tamamen sonlandıran biorezonans terapisi sonuçları kalıcıdır.

Infinity Regenerative Clinic bünyesinde Biorezonans Terapisi ile birlikte uygulanan Lazer ve Ozon Terapileri gibi farklı ve çok yönlü yöntemler sayesinde, önce bağımlılıkların sonlandırılmasını sağlayacak ve sonrasında ise bağımlılığa yeniden yakalanma riskini ortadan kaldıracak gelişmiş teknikleri içeren bütünsel bir strateji izlenir. Bağımlılık kesin olarak sonlanır ve tekrar geri dönmez.

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ